Series
Ratings
84
The SimpsonsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
RomanceRated ★ 2.0- Dear HeavenRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
Invisible ManRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.0
Fashion 70'sRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 2.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5