Titles you rated
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5- New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 5.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.0
꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Bee and PuppycatRated ★ 5.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 4.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5