Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.5- MarblingRated ★ 1.0

My Ordinary Love StoryRated ★ 1.5
Miss Gold DiggerRated ★ 3.0
Never Ending StoryRated ★ 5.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 4.5- Jenny, JunoRated ★ 4.0

Steal My HeartRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 4.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.5- Marrying the MafiaRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5