Titles you rated
- CasheroRated ★ 1.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
- Mask GirlRated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5

The World of the MarriedRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0