Series
Ratings
51
Empire of GoldRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- VRated ★ 5.0

Princess HoursRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0- Blue TowerRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0