Series
Ratings
179- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Witch HuntRated ★ 4.0
- 프레임人-셀프다큐, 청춘Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
My Precious ChildRated ★ 3.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 3.0- Dear HeavenRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0