Series
Ratings
73- MaidRated ★ 4.5

The Light in Your EyesRated ★ 3.0- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- 커플팰리스Rated ★ 3.5
- 커플팰리스Rated ★ 3.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- And Just Like That... Season 2Rated ★ 4.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 4.0- Love Is Blind Season 4Rated ★ 3.5
- Love Is Blind Season 6Rated ★ 4.0
- Love Is Blind Season 5Rated ★ 3.5
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
- Brave DetectivesRated ★ 4.0