Series
Ratings
89- Wonder ManRated ★ 1.5
- The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
TrigunRated ★ 4.0- HeelsRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 0.5- D.P. Season 2Rated ★ 5.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 1.0- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
- Obi-Wan KenobiRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 1.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0