Titles you rated
For All MankindRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 2.0
Dr. BrainRated ★ 1.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Jupiter's LegacyRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- DraculaRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0