Series
Ratings
163
My MisterRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5- The Murky StreamRated ★ 3.0
- UntamedRated ★ 1.5
- Low LifeRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 2.0
- The BequeathedRated ★ 1.5
- House of NinjasRated ★ 2.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- Beef Season 1Rated ★ 2.5
- Country DiariesRated ★ 4.0
TrickRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
Star in My HeartRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 2.0