Movies
Ratings
65
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5