Series
Ratings
131- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
- The DinosaursRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
- The Catstody WarRated ★ 2.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0