Series
Ratings
239
Chainsaw ManRated ★ 4.0- And Just Like That... Season 3Rated ★ 3.0
- And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
- Atlanta Season 4Rated ★ 4.5
- Atlanta Season 3Rated ★ 3.0
- Atlanta Season 2Rated ★ 3.5