Series
Ratings
26
You and MeRated ★ 3.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 3.0
Tsuredure ChildrenRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0
BLOOD-CRated ★ 0.5
GintamaRated ★ 0.5
KRated ★ 3.0
No. 6Rated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Genesis of AquarionRated ★ 0.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
D.Gray-man 2nd stageRated ★ 3.5
D.Gray-manRated ★ 3.5
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 0.5
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Hope ArcRated ★ 0.5
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 0.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
We Are PreCureRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Asobi AsobaseRated ★ 3.5