Titles you rated
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0