Series
Ratings
25
Full HouseRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Daddy FishRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Forbidden LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.5