Series
Ratings
289
HawkeyeRated ★ 2.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- Loki Season 2Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- The ResidenceRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5- The Resident Season 5Rated ★ 3.5
- The ResidentRated ★ 3.5
The ResidentRated ★ 4.0- The ResidentRated ★ 3.0
- The Resident Season 6Rated ★ 4.5
- WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
- High School Mystery ClubRated ★ 5.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0