Series
Ratings
95
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
GhostRated ★ 1.5- No Ordinary FamilyRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5- VRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
- Blue TowerRated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
FringeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 2.0
ArrowRated ★ 2.0