Series
Ratings
21
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
JackpotRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0