Series
Ratings
52- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5- The TrunkRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
GokusenRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
HERO2014Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.0
HERORated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0