Series
Ratings
21- The American Barbecue ShowdownRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Chef's Table Season 3Rated ★ 4.5
- Chef's Table Season 4Rated ★ 4.5
- Chef's Table Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Samurai GourmetRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5