Series
Ratings
37
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Magical Girl OreRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.0