Titles you rated
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0