Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Inside the FreemasonsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0
- Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0