Series
Ratings
50- Light of My LionRated ★ 4.5
TrespassersRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 2.0
- Love Village Season 2Rated ★ 4.0
- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 4.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0
괴물Rated ★ 3.0
The Ship of TheseusRated ★ 4.0
Black PeanRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
GokusenRated ★ 4.0- SwitchedRated ★ 3.5
- Love VillageRated ★ 4.0
Ushijima the Loan SharkRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Saihara the Loan SharkRated ★ 4.0