Series
Ratings
19
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5