Series
Ratings
70- 공양간의 셰프들Rated ★ 4.0
- You Quiz On The BlockRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
- Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- My DearestRated ★ 3.0
- Doctor ChaRated ★ 3.5
- Where Is My HomeRated ★ 3.5
- SikmulsaenghwalRated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 2.5- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5
The Office Season 7Rated ★ 3.5
The Office Season 6Rated ★ 3.5
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0