Movies
Ratings
193
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0- The Opposite of SexRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
100 GirlsRated ★ 4.0
American Pie Presents: The Naked MileRated ★ 4.0
American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 4.0- How the Lack of Love Affects Two MenRated ★ 3.0
Bring It On AgainRated ★ 3.0