Series
Ratings
79- The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
- SANCTUARYRated ★ 4.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
- Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 1.5- Mask GirlRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 1.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5- Let's Get DivorcedRated ★ 2.0