Series
Ratings
114
Change Days Season 1Rated ★ 0.5- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- KarmaRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0

Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Bizarre BunchRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5