Movies
Ratings
758- NonnasRated ★ 3.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
- Wind River Director's CutRated ★ 0.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 1.0
Midnight CowboyRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 4.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.0