Series
Ratings
138
Black MirrorRated ★ 4.5- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 3.5- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 3.0
- The WitchRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- The BequeathedRated ★ 3.0
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
- UzumakiRated ★ 4.0
- O′PENing(오프닝) 2024 - 아들이 죽었다Rated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5