Series
Ratings
146- A Sunny Place of the YoungRated ★ 5.0
- Hymn of DeathRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5- Movie RoomRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
LIFERated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 5.0