Titles you rated
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 아파트 중독Rated ★ 3.5