Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 4.5
- As You Stood ByRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- Genie, Make a WishRated ★ 4.0

Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Love Your EnemyRated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- What Comes After LoveRated ★ 3.5

Overlap Knife, KnifeRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.0- EXchange Season 2Rated ★ 4.5
- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5