Series
Ratings
26
City HunterRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 5.0