Series
Ratings
291
SKY CastleRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
MistyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- The LandRated ★ 3.0
- Hidden SingerRated ★ 4.0
BeybladeRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
24Rated ★ 5.0- Nonstop 5Rated ★ 2.5
NonstopRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5