Movies
Ratings
203
Rust and BoneRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
ConcussionRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 4.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Man of WillRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.5
Ip Man 3Rated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Lesson of the EvilRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0- Our PresidentRated ★ 4.5