Series
Ratings
69
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0