Series
Ratings
330
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0- What Comes After LoveRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 4.0- House Hunters InternationalRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5- Be YourselfRated ★ 3.0