Series
Ratings
56- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The FrogRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- American NightmareRated ★ 3.5
- Fool Me OnceRated ★ 3.0
- BeckhamRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
YouRated ★ 2.5- The Silent SeaRated ★ 2.5