Movies
Ratings
179
JawsRated ★ 3.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5