Movies
Ratings
166
WindtalkersRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Beethoven's 2ndRated ★ 3.5- Bewitching AttractionRated ★ 2.5
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.5