Series
Ratings
123- Doctor ChaRated ★ 4.5
- Earth Marble World TourRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 4.0- Santa Clarita DietRated ★ 4.5
- Santa Clarita DietRated ★ 3.5
LIFERated ★ 1.5
Mozart in the JungleRated ★ 2.5
Mozart in the JungleRated ★ 4.0
Mozart in the JungleRated ★ 3.5
Mozart in the JungleRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0