Titles you rated
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Good PartnerRated ★ 2.5- UncleRated ★ 3.0
- Your HonorRated ★ 3.5
- Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
- D.P. Season 2Rated ★ 2.0
- Queen of DivorceRated ★ 2.0
- CrashRated ★ 2.5
- The BequeathedRated ★ 2.5
- Queen of TearsRated ★ 2.0
- Song of the BanditsRated ★ 2.0
- Live Your Own LifeRated ★ 2.0
- Captivating the KingRated ★ 2.5
- Doctor ChaRated ★ 3.5
- Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
- BloodhoundsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5