Series
Ratings
70
School BabysittersRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Glamorous TemptationRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5- Bridal MaskRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
The Hollow CrownRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0