Titles you rated
- AdolescenceRated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 4.0
すいかRated ★ 4.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 4.0
- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 3.0