Movies
Ratings
50
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0- Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 0.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0