Series
Ratings
31
UnnaturalRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Addicted HeroinRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0