Series
Ratings
14- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0